Menu Zamknij

Jak Grać na Bet365 w Polsce (Krok po Kroku)

Bet365 nie jest dostępny w Polsce już od 2017 roku. Nadal jednak sporo graczy z Polski chciałoby korzystać z tego serwisu.

W tym wpisie zobaczysz, w jaki sposób to zrobić.

Dlaczego w Polsce nie Możesz Wejść na Bet365?

W Polsce nie można korzystać z usług zagranicznych bukmacherów ze względu na ustawę hazardową, która weszła w życie 1 kwietnia 2017 i wprowadziła możliwość obstawiania meczów jedynie u bukmacherów z licencją polskiego Ministra Finansów.

Ustawą objęte są jednocześnie wszystkie gry losowe, zakłady wzajemny, gry w karty i na automatach.

Jeżeli dany bukmacher, a w naszym przypadku Bet365 nie ma działalności w formie spółki akcyjnej lub spółki z o.o, oraz nie ma oddziału na terenie Polski, nie może obśługiwać graczy z terytorium Polski.

Dodatkowo, zakłady mogą być oferowane wyłącznie za pośrednictwem strony internetowej dostępnej po wpisaniu domeny krajowej najwyższego poziomu.

Innymi słowy, w Polsce nielegalni są bukmacherzy:

 • Niezarejestrowani na teretureium rzeczypospolitej
 • Ci, którzy mają domenę bez końcówki .pl (np. com.)
 • Tacy, którzy nie mają zezwolenia

Jacy Inni Popularni Bukmacherzy są Niedostępni w Polsce?

Oprócz Bet365 w Polsce nie zagramy również między innymi na:

 • William Hill
 • 1xBet
 • Bwin
 • Betfair
 • Bet-at-Home
 • SportingBet
 • Paddy Power
 • Betway

i wielu, wielu innych.

Czy za Granie na Bet365 i Podobnych Stronach Grozi Kara?

Według Gadzetomania.pl aż 6 mln Polaków korzysta z nielegalnych stron bukmacherskich. Ta liczba może być nieco przesadzona i biorąc pod uwagę trudności z dostaniem się na nie, może być obecnie nieco mniejsza, jednak fakt faktem, że cały czas wielu Polaków korzysta z Bet365, 1xBet czy Bwin.

Za takie granie u zagranicznych bukmacherów mogą spotkać nas następujące kary:

 • art. 89 ust. 4 pkt 5- Kara w postaci 100% wygranych niepomniejszonych o kwoty wpłaconych stawek zakładu
 • art. 109 KKS- Kara grzywny do 120 stawek dziennych

Biorąc pod uwagę, że minimalna stawka dzienna, która wynosi 1/30 najniższego krajowego wynagrodzenia, to 70 zł, to grzywna może wynieść nawet 8,4 tys. zł.

Na konsekwencje powinni jednak liczyć osoby, które wygrywają dużo, bądź bardzo dużo, ponieważ uganianie się za osobami, które grają hobbystycznie i za relatywnie nieduże stawki nie miałoby dużego sensu.

Jakiego Narzędzia Użyć, by Grać na Bet365?

Aby grać na Bet365, najlepszym sposobem będzie pobranie na komputer lub telefon aplikacji VPN, która działa w taki sposób, że maskuje Twój obecny polski adres IP i zamienia go innym, na przykład brytyjskim.

Dzięki temu Bet 365 nie powita nas tekstem „Nasze usługi lokalizacyjne wykryły, że znajdujesz się w kraju, w którym bet365 nie oferuje swoich usług.”, tylko wykryje po adresie IP, że jesteśmy na terytorium Wielkiej Brytanii i będziemy mieć swobodny dostęp do strony.

Aplikacją, którą najlepiej użyć jest Surfshark, który jako jeden z niewielu VPNów gwarantuje odblokowanie Bet365. Możesz przejść do tej aplikacji klikając w ten link. Obecnie trwa promocja -81%.

Instrukcja Jak Grać na Bet365 w Polsce

Jeżeli masz już konto na Bet365, to sprawa jest bardzo prosta.

 1. Kupujesz Surfshark i pobierasz na swój komputer lub telefon. Wybierz plan cenowy dostosowany do swoich potrzeb. Jeśli np. mieszkasz za granicą i przyjechałeś do Polski na krótszy czas, to warto wykupić aplikację na miesiąc. Jeśli chcesz regularnie korzystać z Bet365 z Polski, to możesz pokusić się o wykupienie planu nawet na 2 lata.

  Następnie podaj e-mail do założenia konta, pomiń wszelkie usługi dodatkowe i zapłać za program.

2. Teraz ustal hasło, pobierz program i zainstaluj na swoim urządzeniu. Możesz zrobić to zarówno na Macu jak i Windowsie.

3. Uruchom Surfshark, po czym włącz tryb incognito w przeglądarce, której używasz.

4. Włącz w Surfshark serwer, w którym Bet365 działa. Najlepiej wybrać dowolny z Wielkiej Brytanii, USA czy z Niemiec. Potem kliknij, by się z nim połączyć.

5. Gdy po kilku sekundach połączenie zostanie nawiązane, to odśwież stronę lub uruchom przeglądarkę w trybie incognito jeszcze raz i gotowe. Teraz możesz się zalogować lub zarejestrować w Bet365.

Pamiętaj, aby mieć VPN włączone za każdym razem gdy korzystasz z Bet365. Gdy zakończysz obstawianie, możesz wyłączyć aplikację.

Jeżeli sposób nie działa, możesz spróbować tego samego na telefonie lub wyczyścić dane przeglądania aplikacji. Jeśli sposób dalej nie działa, możesz poprosić o zwrot pieniędzy za program Surfshark.

Czy Sposób z VPN Jest Legalny?

Należy tutaj rozdzielić dwie kwestie- korzystanie z VPN oraz granie w Bet365.

Samo korzystanie z VPN jest całkowicie legalne, a wręcz w wielu przypadkach zalecane, ponieważ pomaga to w anonimowości i prywatności online, a także poprawia nasze bezpieczeństwo.

Możesz przeczytać tutaj więcej o zaletach VPN.

Jeśli chodzi o grę na stronie Bet365, to nie jest to legalne, gdyż jak już wspomniałem wcześniej, ten bukmacher nie ma polskiej licencji.

Czy Bet365 Wróci do Polski?

Według niektórych źródeł Bet365 stara się o polską licencję, jednak na ten moment nie ma żadnych konkretnych faktów, gdyż Ministerstwo Finansów nie udzieli informacji kto stara się o zgodę na działalność w Polsce.

Pewnym jest, że nawet jeżeli Bet365 wejdzie do Polski, to będzie on musiał tak jak inni polscy bukmacherzy pomniejszać zyski o podatek od wygranej.

Disclaimer: Nie zachęcam do łamania prawa.

Przeczytaj też: