Menu Zamknij

Jak Anulować CyberGhost i Dostać Zwrot Gotówki?

Jeżeli CyberGhost nie przypadł Ci do gustu, to na szczęście możesz anulować jego subskrypcję i otrzymać zwrot gotówki.

W tym wpisie pokażę Ci jak to zrobić.

Czy Anulowanie CyberGhost Jest Trudne?

CyberGhost robi wszystko, aby zatrzymać swoich klientów. Dlatego proces anulowania konta może nie jest zbytnio trudny, ale składa się z kilku kroków, które mogą skutecznie zdemotywować duży odsetek osób, by jednak pozostać z CyberGhost.

Uważam, że proces anulowania subskrypcji CyberGhost jest dość etyczny (w porównaniu do NordVPN) i zajmuje nie więcej niż 5 minut.

CyberGhost stosuje kilka trików, by przekonać nas do zmiany decyzji, między innymi.

Znajduje rozwiązania na popularne problemy: Gdy chcemy zrezygnować z CyberGhost, możemy zaznaczyć powód. Przykładowo, jeżeli powodem jest zbyt wysoka cena, CyberGhost od razu proponuje nam rabat.

Straszy brakiem bezpieczeństwa: Gdy rezygnujesz z CyberGhost, producent próbuje grać na Twoich emocjach, deklarując, że od teraz nie będziesz bezpieczny. Poniekąd jest to prawda, jednak jest to próba nieco na siłę zatrzymania klienta.

Każde podawać nam numer klienta: Aby uzyskać zwrot pieniędzy, to na czacie z konsultantem, musimy podać nasz numer klienta. Jestem pewien, że jest to zbędne i jest to jedynie dodatkowe utrudnienie, abyśmy mieli trudniejszą drogę do odzyskania pieniędzy.

Osoba na czacie próbuje przekonać Cię do zmiany decyzji: Zwrot pieniędzy wiąże się z rozmową na czacie. Pracownicy CyberGhost za każdym razem pytają o przyczynę rezygnacji z usługi i próbują Cię zatrzymać, dlatego należy wiedzieć, w jaki sposób z nimi rozmawiać.

Nawet nieco bardziej doświadczeni użytkownicy internetu mogą mieć pewne problem z rezygnacją z CyberGhost, a tym bardziej z prośbą o zwrot pieniędzy dlatego w tym wpisie krok po kroku zobaczysz w jaki sposób to zrobić.

Czy Każdy Może Dostać Zwrot Gotówki?

Osoby, które kupiły CyberGhost w planie na 6 miesięcy lub 2 lata mają 45 dni na prośbę o zwrot pieniędzy. Z kolei przy zakupie planu tylko na 1 miesiąc, mamy 14 dni na otrzymanie zwrotu pieniędzy. W obu przypadkach pieniądze zostają zwrócone do 10 dni roboczych.

Czy jeżeli się spóźniłeś, to nie ma szans na zwrot pieniędzy?

Zawsze można spróbować. Aby otrzymać zwrot, piszesz z prawdziwą osobą. Jeżeli wytłumaczysz osobie na czacie, że miałeś problemy techniczne, nie mogłeś lub że polecisz CyberGhost znajomemu, to może ktoś zrobi dla Ciebie wyjątek.

W końcu CyberGhost chce utrzymywać dobre relacje nawet z byłymi klientami, by w przyszłości Ci mogli do nich wrócić.

Jak Zrezygnować z CyberGhost i Otrzymać Zwrot Pieniędzy?

 1. Zaloguj się na swoje konto CyberGhost
 2. Przejdź do zakładki „My subscriptions” i kliknij „Cancel subscription” obok swojej subskrypcji
 3. Zaznacz powód rezygnacji i kliknij „Cancel subscription”
 4. Aby otrzymać zwrot pieniędzy, kliknij w przycisk „Support”
 5. Rozpocznij czat z konsultantem i wystąp o zwrot pieniędzy

Krok 1

Zaloguj się swoim e-mailem i hasłem na konto Cyberghost na tej stronie i przejdź do przedostatniej zakładki po lewej stronie- „My subscriptions”.

Krok 2

Wyświetlą się Twoje aktualne subskrypcje. Po prawej stronie znajdziesz napis „Cancel subscription”, który musisz kliknąć

Krok 3

Teraz zaznacz powód rezygnacji. Ja zaznaczyłem trzeci powód. Poniżej kliknij ponownie „Cancel subscription” i potwierdź to ponownie przy wyskakującym okienku.

Subskrypcja anulowana. Od teraz CyberGhost nie pobierze nam pieniędzy z konta, a jeżeli Twój pakiet jest jeszcze aktywny, to możesz korzystać z programu jak wcześniej.

Przejdźmy teraz do zwrotu pieniędzy.

Krok 4

Aby otrzymać zwrot pieniędzy, w głównym panel kliknij w niebieski przycisk „Support” po prawej stronie i wpisz „I want to get a refund” lub coś w podobnym tonie.

Krok 5

Wyskoczą Ci częste problemy z CyberGhost, ale kliknij przycisk „Live chat”, by rozpocząć krótki czat z konsultantem.

Krok 6

Podaj swoje imię, e-mail, wybierz język oraz podaj powód wiadomości. Możesz napisać ponownie „I want to get a refund” i kliknij „Start chat”.

Krok 7

Konsultant dołączy do czatu. Zobaczy Twoją prośbę i zapyta, czy w jakiś sposób można Cię jeszcze zatrzymać. W takim przypadku najlepiej być stanowczym i napisać „No, thanks. Nothing will change my mind”.

Krok 8

Konsultant zapyta Cię o numer zamówienia. Znajdziesz go w e-mailu od CyberGhost, który dostałeś przy zakładaniu konta. Skopiuj go i wklej do czatu.

Krok 9

Konsultant podziękuje Ci i poinformuje, że otrzymasz potwierdzenie oraz zwrot do 10 dni roboczych.

To wszystko.

Czego Używać Zamiast CyberGhost?

CyberGhost nie jest najlepszym programem VPN, głównie ze względu na

 • Niejasną anonimowość
 • Brak szyfrowania SHA-2

Obecnie korzystam z SurfsharkVPN, do którego możecie przejść tutaj i uzyskać zniżkę -81%.

Jest to według mnie najlepszy VPN, ponieważ:

 • Ma 3200 serwerów
 • Umożliwia pobieranie torrentów
 • Omija blokady regionalne (np. Netflix)
 • Ma Kill Switch
 • Blokuje reklamy w przeglądarce
 • Nie obciąża internetu
 • Posiada Szyfrowanie AES-256
 • Nie przechowuje logów
 • Nie wycieka DNS
 • Ma bardzo przystępne ceny
 • Ma możliwość zwrotu pieniędzy